Obec Trnávka
Obec Trnávka

Nájemní smlouvy na  hrobová místa na veřejném pohřebišti v Trnávce - od 9.8.2021 vždy v pondělí 16 až 18 hodin - podrobnosti zde

Kulturní akce na zámku Kačina

nabídka

Vážení, dovolujeme si Vám nabídnout kulturní akce konané na zámku Kačina. Cena vstupenky pro občany Trnávky je 200,- Kč, ostatní 690,- Kč nebo 590,- Kč (vždy podle místa).

Doprava není zajišťována.

V případě zájmu objednávejte vstupenky co nejdříve na tel. 725212060. O akce je veliký zájem a vstupenky rychle mizí. Pro objednávky do konce ledna máme garantována pěkná místa.

Akce pod širým nebem se konají za každého počasí a začátek mají ve 20:00, délka je cca 100-150 minut včetně přestávky (30 min). Areál bude otevřen od 19:00.

ROBINSON CRUSOE    8.7.2022

Pustý ostrov uprostřed oceánu. Na něm osamělý trosečník čekající na záchranu. Dočká se jí? A jaký je jeho skutečný příběh? Román Robinson Crusoe spisovatele Daniela Defoa patří ke skvostům světové literatury a nyní se dočkává i své původní české muzikálové podoby. Strhující příběh o nezlomné síle lidského ducha, zoufalém boji o přežití a nekonečné věrné lásce.

Libreto: Ivan Hubač Texty: Jan Krůta Hudba: Zdeněk Hrubý Režie: Václav Knop

- Plnohodnotný muzikál (NE koncertní verze)
- Vhodné i pro rodiny s dětmi
- Pouze jedno představení, počet míst je omezen

Účinkují:
Robinson: Daniel Hůlka/Radim Schwab/Jaroslav Rusnák
Defoe: Marian Roden/Václav Knop
Mladý Robinson: Lukáš Randák/Martin Hucl/Josef Vágner
Mary: Ivana Jirešová/Elis Ochmanová/Lucia Jagerčíková/Felicita Prokešová
Mladá Mary: Šárka Vaňková/Marianna Polyáková/Kateřina Herčíková
Pátek: Miroslav Hrabě/Petr Urban

Winter: Jaroslav Rusnák/Milan Malinovský
Thomson: Martin Pošta/Martin Schreiner
Malcolm: Martin Hucl/Petr Urban
Pasák: Rudolf Kubík/Martin Pošta
Matka Robinsona, Abatyše: Renata Podlipská/Petra Slaninová/Ivana Jirešová
Woolrich, kněz, sluha: Jaromír Holub/Bronislav Kotiš
Dívka: Emilly Ann Janečková/Mia Klimková/Natálie Nemcová

LÁSKA NEBESKÁ     09.07.2022

Nutno zdůraznit, že LÁSKA NEBESKÁ není muzikálem, který by jakkoliv vycházel ze životního příběhu Waldemara Matušky. Děj této muzikálové komedie je koncipován tak, aby se jednotlivé Matuškovy písně staly logickou součástí spletitého děje, aby ho posouvaly, nikoliv přerušovaly. Jedním z autorských záměrů tedy byla i snaha vzbudit u diváků dojem, že Matuškovy písně byly složeny přímo pro tuto komedii o dvou bratrech, z nichž jeden se po své tragické smrti vrátí na svět jako duch. Náš muzikál je tedy především situační komedií. Někdy smutnou, někdy rozvernou, občas dojemnou, ale vždy zábavnou.

Představení nabídne drobné zamyšlení nad smyslem života od mladíka, který tak nesmyslně zahynul jedné osudné noci při cestě z bujaré zábavy a který jako by byl důkazem pravdivosti rčení, že člověk začne chápat život teprve v okamžiku, kdy se dotkne smrti. To vše ale v obalu zábavného, komediálního, duchařského muzikálu, který vás dovede od smíchu po slzy zároveň. Přijdete si s námi zazpívat písně, jako „Tisíc mil“, „Jó, třešně zrály“, „Slavíci z Madridu“, ,,Tereza“, „Růže z Texasu“ ale třeba i „Ach, ta láska nebeská“.

- Koncertní verze (oproti celému muzikálu jde o kratší verzi, kde jsou účinkující v kostýmech, pódium zdobí vybrané kulisy a z muzikálu zazní největší hity za doprovodu taneční company)

- Zamilovaná duchařská komedie s nejznámějšími hity Waldemara Matušky

- Účinkují: Peter Pecha, Vojtěch Drahokoupil, Bronislav Kotiš, Sandra Pogodová, Karolina Gudasová a taneční company Petr Faltus, Jiří Minařík, Michaela Novotná, Veronika Zelníčková

MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU   10.7.2022

Nejnovější muzikál z dílny Michala Davida měl svou slavnostní premiéru 1. listopadu 2017. Jedná se o volné pokračování mušketýrského příběhu po třiceti letech. Setkáváme se opět se slavným d´Artagnanem, Athosem, Aramisem a Porthosem, kteří se rozhodnou k odvážnému a riskantnímu činu. Vyměnit arogantního krále Ludvíka XIV. za jeho dvojče vězněné pod železnou maskou v Bastile. Hudbu Michala Davida doplňuje stejně jako u muzikálu Tři mušketýři Bryan Adams tentokrát se skladbou „(Everything I Do) I Do It For You“. Muž se železnou maskou zaznamenává obrovský divácký úspěch. Doslova přes noc se stal muzikálovým hitem. Jedná se v současné době o nejúspěšnější muzikál na české muzikálové scéně.

- výpravná koncertní verze úspěšného muzikálu divadla BRODWAY (oproti celému muzikálu jde o kratší verzi, kde děj vypráví uvaděč, účinkující jsou v kostýmech, pódium zdobí vybrané kulisy a z muzikálu zazní největší hity za doprovodu taneční company)

- Pouze jedno představení, počet míst je omezen!

- Účinkují: Marian Vojtko, Jan Kopečný, Josef Vágner, Michaela Štiková (Gemrotová), Linda Finková a taneční company Petr Faltus, Jiří Minařík, Michaela Novotná, Jana Sochůrková.

DOPORUČUJEME

– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, navečer se ochladí)
– Pláštěnku

GARANTUJEME

- V případě zrušení představení z důvodů nařízení vlády bude vstupné vráceno!
- V případě zrušení určitých míst z důvodu dodržení nařízených kapacit bude vstupné vráceno!
- Vždy se budeme řídit platnými vládními či hygienickými nařízeními.

Datum vložení: 5. 1. 2022 9:41
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2022 9:46
Autor:

Praktické informace

dnes, neděle 23. 1. 2022
mírné sněžení 2 °C -4 °C
pondělí 24. 1. zataženo 2/1 °C
úterý 25. 1. zataženo 4/1 °C
středa 26. 1. mírné sněžení 3/0 °C

Najdete nás také zde

Informace emailem

Celkem návštěv:

logo mobilní aplikace

Rozklikávací rozpočet

rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hospodaření pro občany a vedení obce.

CzechPoint

Logo Czech POINT